Za niespełna dwa miesiące w dniach 24-26 kwietnia 2018r. odbędzie się wydarzenie, o „innej formie” niż dotychczas bo to… jest INNOFORM (!) czyli Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego.

Branża przetwórstwa tworzyw sztucznych a także produkcji form wtryskowych zyskuje na znaczeniu na całym świecie. Prężnie rozwija się również w Polsce, a Bydgoszcz to jej swoiste zagłębie. Będziemy też obecni, gdyż nasze bezpośrednie spotkanie z klientami na targach cenimy sobie najbardziej. Targom towarzyszyć będzie obszerny program organizowany przez Enterprise Europe, m.in. Konferencja Narzędziowo-Przetwórcza oraz Giełda Kooperacji. Impreza zapowiada się jako doskonała platforma biznesowa i miejsce bezpośredniej wymiany doświadczeń oraz wiedzy pomiędzy producentami i naukowcami, a także spotkanie najnowocześniejszych możliwości wytwórczych z ich odbiorcami przemysłowymi.

INNOFORM_METTEC

Podczas targów na INNOFORM zaprezentujemy m.in.:

– nowatorską technologię hybrydowej produkcji precyzyjnych elementów toczonych wprost z odkuwek. Oszczędność energii i materiału dla produkcji seryjnych dla przemysłu wpisuje się w ogólnoświatowy trend;

– nasze szczególne możliwości kooperacyjne w zakresie produkcji precyzyjnych elementów toczonych wraz z dedykowanymi operacjami uzupełniającymi.

Zaplanuj swoją wizytę już dziś!

24-26 kwietnia 2018
Międzynarodowe Targi Kooperacji Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
STOISKO NR 72