dla przemysłu

dla przemysłu

przemyslowe rozwiazania 503


 

Wiarygodny Partner

Nadrzędnym celem firmy Mettec jest rozwijanie pozycji kluczowego dostawcy dla różnych gałęzi przemysłu.

Mettec to wyjątkowa firma pod względem połączenia wysokiej elastyczności wynikających z małej struktury i niskich kosztów jednostkowych produkcji z wydajnością i jakością produkcji. Posiada doświadczenie w procesach nawet o milionowych wolumenach produkcji, a także w realizacjach prototypowania i jednostkowego plotingu 3D .

Nasze podejście skoncentrowane na odpowiedzialności biznesowej oznacza, że priorytetem dla firmy jest inwestowanie w nowoczesne procesy automatyzacji, które pozwalają być konkurencyjnym oraz zapewniają partnerom przemysłowym stabilną jakość i dostawy komponentów zawsze na czas.


Oferta dla przemysłu to:

  • możliwość realizacji dedykowanych zadań produkcyjnych,
  • ramowe umowy i kontrakty o współpracy;
  • stabilność dostaw;
  • gwarancja jakości;
  • utrzymywanie uzgodnionych stanów magazynowych.

Projektowanie procesu i konstrukcja narzędzi

Wyobraźnia wspomaga nasze nabyte doświadczenie. Potrafimy wyobrazić i zaprojektować nieistniejące rozwiązanie. Dlatego poza podstawową produkcją w dziedzinie toczenia CNC oraz wytwarzania precyzyjnych elementów z taśm, służymy Państwu naszym doświadczeniem w dziedzinie przygotowania produkcji.

Korzystamy z jednostkowego „plottingu 3D”, tworzenia prototypów .

Ponadto, korzystając z bogatego doświadczenia oraz narzędziowni oferujemy przygotowanie stanowisk montażu oraz budowę narzędzi dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie wykonać i uruchomić stanowiska montażowe lub zbudować narzędzia na bazie dostarczonej dokumentacji lub według własnych koncepcji i projektów.

Kontakt

METTEC
ul. Piaskowa 3
83-110 Tczew, Poland
tel/fax: +48 58 563 0 234

Mettec
Logo Fundusze Europejskie
Logo Unii Europejskiej
Copyright © 2012 - 2014 by METTEC METALWORKING CNC