Obróbka metali CNC

Obróbka metali CNC


Pomysł na kształt Twoich potrzeb – to nasza pasja!          

                                                                

precyzyjne toczenie p002_3Codziennie tworzymy firmę Mettec ,a nasze kompetencje wyrastają z doświadczenia i wywodzą się z dziedzin formowania plastycznego metali, toczenia oraz obróbki CNC. Charakter firmy określa grupa specjalistów z różnych dziedzin, własne zaplecze produkcyjne i elastyczność.

Działalność firmy Mettec od 15 lat, a swoją działalność rozpoczynała od formowania drutu. Obecnie rozwija się w kierunku obróbki metalu. Celem nadrzędnym firmy jest realizowanie potrzeb przemysłu z pozycji jakościowego dostawcy outsourcingowego.

Produkcję, którą realizujemy wspieramy własną myślą inżynierską, korzystamy z naszych doświadczeń, jak również wykonujemy ją według dokumentacji klienta.
Podejmujemy się zwłaszcza tych zadań, które wymagają indywidualnych, innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta.

 

Aktualności

Zapraszamy na INNOFORM w Bydgoszczy Za niespełna dwa miesiące w dniach 24-26 kwietnia 2018r. odbędzie się wydarzenie, o „innej formie” niż dotychczas bo to… jest INNOFORM (!) czyli Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego. Branża przetwórstwa tworzyw sztucznych a także produkcji form wtryskowych zyskuje na znaczeniu na całym świecie. Prężnie rozwija się również w Polsce, a Bydgoszcz […]
W ostatnim tygodniu nasza firma METTEC wzięła udział w wydarzeniu pt. "Dzień Strefy na Wydziale Mechanicznym"
Rozgrywki tczwewskiej ligi piłki nożnej w wydaniu "poza związkowym" (bo wcale nie amatorskim)

Kontakt

METTEC
ul. Piaskowa 3
83-110 Tczew, Poland
tel/fax: +48 58 563 0 234

Mettec
Logo Fundusze Europejskie
Logo Unii Europejskiej
Copyright © 2012 - 2014 by METTEC METALWORKING CNC