precyzyjne toczenie CNC
precyzyjna obróbka skrawaniem
Precyzjne części toczone

Mettec – precyzyjna obróbka metali CNC i gwintowanie

MetTec Obróbka Metali: frezowanie, gwintowanie, toczenie CNC

Firma Mettec specjalizuje się w produkcji precyzyjnych komponentów z aluminium i części dla przemysłu z wykorzystaniem technologii obróbki metali technologią CNC. Wykonujemy na zamówienie usługi toczenia CNC. Mamy duże doświadczenie w obróbce metali skrawaniem, a w szczególności w precyzyjnym toczeniu z prętów na wielozadaniowych automatach tokarskich CNC. Usługi, które świadczymy, charakteryzują się niezwykłą precyzją. Produkujemy precyzyjne części metalowe oraz elementy z odkuwek. Na zamówienie wykonujemy również frezowanie CNC. Nasza przewaga nad konkurencyjnymi firmami związana jest z innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie seryjnej technologii precyzyjnej obróbki metali skrawaniem.

Gwintowanie, toczenie precyzyjne, obróbka precyzyjna metali i produkcja detali na automatach to coś, na czym znamy się jak nikt inny. Dokładamy wszelkich starań, by każdy klient, który zamówił u nas części metalowe, otrzymał dokładnie to, czego oczekiwał. Każde toczenie z metalu wykonujemy ściśle według zamówienia. Satysfakcja odbiorców jest dla nas najważniejsza, dlatego metale i ich obróbka to dla nas dziedzina, w której nieustannie udoskonalamy nasze usługi.

W firmie Mettec podejmujemy się produkcji precyzyjnych części z metalu, aluminium lub mosiądzu. Dodatkowo wykonujemy hartowanie oraz montaż komponentów, które tego wymagają.

Celem nadrzędnym firmy jest realizowanie potrzeb przemysłu z pozycji jakościowego dostawcy outsourcingowego. Metalowe toczenie CNC jest częścią procesu produkcyjnego, bez którego przemysł praktycznie nie mógłby funkcjonować – wiemy, jak ważne jest terminowa i precyzyjna obróbka metalu i wykonywanie metalowych podzespołów, części zamiennych, narzędzi i ich elementów itp.

Precyzyjne toczenie z metalu, frezowanie, gwintowanie, produkcja z odkuwek – Mettec to Twój wiarygodny partner w dziedzinie komponentów metalowych i produkcji kontraktowej.

Toczenie ze stali nierdzewnej – znamy się na tym, jak nikt inny

Automaty tokarskie stanowią odrębną rodzinę maszyn do obróbki toczeniem CNC i wymagają specjalizacji oraz kompetencji w procesie obsługi i samej produkcji. Rozumiejąc w pełni ich specyfikę, przedstawiamy klientom możliwie najlepszą drogę do otrzymania oczekiwanych rezultatów. Toczenie CNC to nasza specjalność.

Zapewniamy, że nasze usługi toczenia CNC są na najwyższym poziomie, a produkcję detali realizujemy w najwyższej klasie dokładności. Ponadto ciągłość dostaw do miejsca wskazanego przez klienta i elastyczność to wartości dodane każdego realizowanego przez nas zamówienia. Ceny są natomiast zawsze adekwatne do danego projektu, jakim jest konkretna obróbka metalu. Doskonale rozumiemy, że koszt detali i podzespołów odgrywa istotną rolę w kształtowaniu cen produktów finalnych.

Metalowe komponenty, obróbka precyzyjna metali i usługi CNC

Analiza kluczowych wymagań stawianych komponentom toczonym na automatach tokarskich stanowi ważny etap w realizacji produkcji. Mimo że zdarzają się projekty nieskomplikowane, które takiej analizy nie wymagają, zdecydowana większość komponentów toczonych ma ściśle sprecyzowane i opisane wymagania. Analiza tych wymagań sprawia, że sama obróbka metalu w naszej firmie to po prostu sterowany komputerowo proces, w którym nie ma miejsca na błędy ani niedokładność.

Outsourcing i toczone precyzyjne detale

Outsourcing to jedna z najbardziej efektywnych form współpracy pomiędzy partnerami, dlatego od początku naszej działalności oferujemy współpracę w ramach outsourcingu przemysłowego. Warto powierzać nam toczenie metali, dlatego od lat jesteśmy partnerami średnich i dużych firm produkcyjnych. Nasze doświadczenie przekłada się na optymalizację kosztów u naszych odbiorców. Toczenie z metalu to usługa mająca oczywiście swoją cenę, ale zawsze dbamy o to, by nie była to cena wygórowana.

Toczenie na automatach CNC z prętów

Precyzyjne toczenie CNC z prętów stanowi naszą podstawową działalność. Pozwoliło nam to zebrać bogate doświadczenie w zakresie ogólnie pojętej problematyki obróbki metali na automatycznych obrabiarkach sterowanych cyfrowo. Zamówienia realizujemy dla różnych gałęzi przemysłu. Specjalizujemy się zwłaszcza w precyzyjnej obróbce.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu uzyskania informacji o możliwościach podjęcia współpracy i szczegółów dotyczących dziedziny, jaką są metale i ich obróbka. Z przyjemnością odpowiedzą oni na każde pytanie dotyczące naszej oferty oraz tego, czym się zajmujemy.

News

One of the most important fairs for metal branch industry took place in September at EMO in Hannover. There was no possibility to miss for our representants. The main purpose to attend by Mettec at EMO show was to meet and research latest technology solution used on field of CNC turning with longitudinal lathes. The […]
ISO 9001:2008 certification in Mettec Company is being in progress. Meeting our customer’s quality expectations is our first priority. For that reason we develop internal quality control procedures paying close attentions to standards throughtout the process of manufacturing from choosing the right raw material till the finished product is dispatched. We have well-equipped gaiging back-up […]
05.11.2013

Human Capital

Mettec benefits now from a project cofinansed by the European Social Fund as part of the Human Capital Programme called “European Funds – a chance to boost employment in Tczew County”. The program provides confirmation of the main directions of development in the goverment’s politics of employment and allows to make use of European’s Social […]
27.02.2013

Turning rods

According to our “process development” project the new solutions for tooling in an area of longitudinal lathe rods turning have been implemented. We have been working for quite a long time to solve the problem with quality of the face surface in turned parts. Explorations and tests done on longitudinal lathes aimed to optimalize the […]

Kontakt

METTEC
ul. Piaskowa 3
83-110 Tczew, Poland
tel/fax: +48 58 563 0 234

Mettec
Logo Fundusze Europejskie
Logo Unii Europejskiej
Copyright © 2012 - 2014 by METTEC METALWORKING CNC