METTEC na Dniu Strefy na PG

METTEC na Dniu Strefy na PG


 

mettec dzień strefy PG

W ostatnim tygodniu nasza firma METTEC wzięła udział w wydarzeniu pt. „Dzień Strefy na Wydziale Mechanicznym” organizowanym przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną na Politechnice Gdańskiej. Podczas tego spotkania studenci i absolwenci Uczelni mieli bezpośrednią możliwość poznania czołowych firm działających w PSSE.

Dla młodych i ambitnych ludzi była to okazja do skonfrontowania swoich wyobrażeń o pracy w danej branży ze stanem faktycznym.

Prezentacja naszej firmy jako kontraktowego producenta i dostawcy metalowych elementów i komponentów dla szeroko rozumianego przemysłu spotkała się z dużym i żywym zainteresowaniem studentów Wydziału Mechanicznego. Mieliśmy poczucie wysokiej kompetencji studentów i ich zbieżnych zainteresowań wynikających z wybranego technicznego kierunku studiów z profilem działalności naszej firmy.

Firma Mettec przedstawiła przede wszystkim konkretne oferty pracy i stażu skierowane bezpośrednio do studentów i absolwentów PG m.in. takie jak konstruktor-technolog czy specjalista mechatroniki. Podczas licznych, interesujących rozmów mogliśmy naświetlić specyfikę pracy na konkretnych stanowiskach i zaprosić do dalszego kontaktu z naszą firmą.


 

Kontakt

METTEC
ul. Piaskowa 3
83-110 Tczew, Poland
tel/fax: +48 58 563 0 234

Mettec
Logo Fundusze Europejskie
Logo Unii Europejskiej
mettec podczas spotkania ze studentami na Wydziale Mechanicznym
Copyright © 2012 - 2014 by METTEC METALWORKING CNC