Obróbka metali – nowe możliwości

Obróbka metali – nowe możliwości

Od początku czerwca 2013 roku moce produkcyjne obróbki metali firmy Mettec znacząco się zwiększyły dzięki powiększeniu parku maszynowego o automatyczne centrum obróbcze firmy Marubeni Citizen-Cincom. Jest to automat tokarski z funkcjami wiercenia i frezowania praktycznie w każdej osi. Ograniczeniem dla tej maszyny jest tylko i wyłącznie wyobraźnia programisty CNC, któremu przyjdzie się z nią zmierzyć.

Obróbka metali możliwościAutomat tokarski M32 w połączeniu z nowoczesnymi narzędziami skrawającymi jest stabilnym i powtarzalnym centrum do produkcji wielkoseryjnej elementów o bardzo skomplikowanych kształtach i ciasnych tolerancjach. Mogą to potwierdzić zadowoleni klienci z branży wentylacyjnej i budowy maszyn, którzy już otrzymują detale na nim produkowane.

Dzięki dzięki stabilnej pracy tego urządzenia możemy przedstawiać konkurencyjne oferty dla klientów z branży metalowej, akcesoriów meblowych, elektrotechnicznej i innych. Analizując wymagania branży motoryzacyjnej, z która mamy już doświadczenie wiemy, że nasze produkty jakościowo nie będą odbiegać od największych krajowych jak i zagranicznych producentów elementów toczonych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produkcyjną.

Kontakt

METTEC
ul. Piaskowa 3
83-110 Tczew, Poland
tel/fax: +48 58 563 0 234

Mettec
Logo Fundusze Europejskie
Logo Unii Europejskiej
Copyright © 2012 - 2014 by METTEC METALWORKING CNC